کوتاه از استاندارد :

فراخوان برگزاری مسابقه ویدیویی سازمان بین المللی استاندارد به مناسبت روزجهانی استاندارد

سازمان بین المللی استاندارد (ISO) همه ساله و به مناسبت روز جهانی استاندارد (14 اکتبر – 22 مهر) اقدام به برگزاری مسابقه طراحی پوستر می‌کند. امسال این سنت همیشگی تغییر یافته و قرار است پیام روز جهانی استاندارد از طریق یک رقابت ویدئویی در سراسرجهان به اشتراک گذاشته شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان بوشهر؛ محمدرحیم بهره‌مند با اعلام این خبر گفت: امسال بر خلاف سنت همیشگی، پیام روز جهانی استاندارد از طریق یک رقابت ویدیویی در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده که طبق این فراخوان، شرکت‌کنندگان از 11 خرداد تا 19 تیرماه امسال فرصت دارند تا در این رقابت جهانی شرکت کنند.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر با ابراز خرسندی از فرصتی که امسال پیش آمده تا در خصوص این رقابت جهانی، در کشور ایران نیز اطلاع‌رسانی صورت گیرد، گفت: علی‌رغم این که این رقابت همواره در قالب پوستر در سراسر جهان برگزار می‌شد، اما این اولین بار است که پیام روز جهانی استاندارد از طریق ساخت ویدیوی 15 ثانیه‌ای به رقابت گذاشته شده که خوشبختانه تاریخ برگزاری آن در کشور ما نیز اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی استعداد هنرمندان فیلمساز ایرانی را ستود و گفت: شک ندارم حضور فیلمسازان قدرتمند ایرانی در این رقابت، موجب تعجب جهانیان خواهد شد و امیدوارم این حضور گسترده باشد.

بهره‌مند اظهار داشت: قوانین و شرایط حضور در این رقابت از طریق وب‌سایت www.isirib.ir اطلاع‌رسانی شده و علاقه‌مندان می‌توانند فایل الکترونیک حاوی اطلاعات کامل از این رقابت را دانلود کرده و پس از مطالعه آن، با دانش کامل در این رقابت جهانی شرکت کنند. / ب

image_pdfimage_print