کوتاه از استاندارد :

رئیس استاندارد کنگان: دانش‌آموزان به عنوان همیاران استاندارد، در جامعه نقش‌آفرینی کنند

رئیس استاندارد کنگان در دیدار با دانش‌آموزان این شهرستان، از آن‌ها خواست تا به عنوان همیاران استاندارد در جامعه نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان بوشهر؛ مصطفی رامشی در دیدار با دانش‌آموزان مرکز استعدادهای درخشان فرزانگان بندر کنگان، ضمن برشمردن ضرورت‌های پیاده‌سازی و رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی در جامعه، اظهار داشت: امروز استاندارد در تمام عرصه‌ها و حتا در کوچک‌ترین فعالیت‌های زندگی روزمره ما وارد شده و ما برای این که زندگی مطلوبی داشته باشیم، ناچار به رعایت استانداردها هستیم.

وی افزود: برای این که استاندارد در زندگی روزمره ما تأثیر خود را بگذارد و رفاه عمومی در کشور برقرار شود، نیازمند نقش‌آفرینی همه آحاد جامعه به ویژه شما دانش‌آموزان به عنوان آینده‌سازان این مرز و بوم، در کیفی‌سازی خدمات و محصولات است.

رامشی ادامه داد: مادامی که استانداردهای ملی و بین‌المللی را هر چه سریع‌تر و وسیع‌تر در تولیدات ملی خود رعایت نکنیم، نه تنها نمی‌توانیم در بازارهای جهانی کوچک‌ترین ابراز وجودی کنیم، بلکه در رقابت‌های داخلی و ملی نیز حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.

رئیس استاندارد کنگان همچنین در جریان این دیدار، دانش‌آموزان را با شعار امسال روز جهانی استاندارد با عنوان «استانداردها، زبان مشترک جهان» آشنا کرد و راه‌های تشخیص صحت و اصالت نشان استاندارد را بر روی کالاهای داخلی تبیین کرد.

image_pdfimage_print