کوتاه از استاندارد :

بیانیه توافق سطح خدمات پورتال

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال اداره کل استاندارد استان بوشهر را به اطلاع میرساند:

پرتال اداره کل استاندارد استان بوشهر يك سيستم مديريت محتوا مي باشد كه از چندين صفحه متنوع تشكيل يافته است. اين تارنما قوانين و مقرراتي را جهت استفاده كاربران از سايت تدوين نموده است كه كاربران مجاز به ويرايش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال مي بايست با تمامي اين شرايط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمايند.

1) تغيير و تحول در قوانين و شرايط استفاده از سايت

اداره کل استاندارد استان بوشهر تمام حقوق مربوط به ويرايش شرايط استفاده، قوانين و نكات مطرح شده پيرامون آن را براي خود محفوظ مي دارد.

2) لينك به سايت هاي ديگر

پورتال اداره کل استاندارد استان بوشهر ممكن است شامل لينك هايي به سايت هاي ديگر باشد. سايت هاي لينك داده شده از درون سايت ما، تحت كنترل و نظارت ما نبوده و ما هيچ مسئوليتي را در قبال آنها به عهده نمي گيريم. اداره کل استاندارد استان بوشهر اين لينك ها را تنها جهت ارائه تسهيلات به شما درون سايت قرار داده و محتواي هر لينك، ارتباط خاصي به سايت ما نداشته و ما مسئوليتي را در قبال آن نمي پذيريم.

3)عدم استفاده نامشروع يا ممنوع

جهت استفاده از تارنمای اداره کل استاندارد استان بوشهر شما متضمن مي شويد كه تحت هيچ شرايطي از سايت ما در كارهاي نامشروع و ممنوع استفاده نمي نماييد. شما مجاز به استفاده از سايت اداره کل استاندارد استان بوشهر تحت هيچ شرايطي كه موجب ايجاد صدمه، غيرفعال شدن سايت، ايجاد اختلال در ظاهر آن و يا صرفاً جهت لذت شخصي باشد نمي باشید.

4)استفاده از امكانات ارتباط جمعي

تارنمای اداره کل استاندارد استان بوشهر ممكن است شامل سيستم هاي ارتباط جمعي نظير تالار گفتگو (انجمن)، چت روم، گروه هاي خبري، سيستم نظردهي، صفحات مربوط به اطلاعات شخصي و يا سيستم هاي مشابهي باشد كه امكان ارتباط شما با ساير كاربران را فراهم كرده باشد. در اينصورت شما تنها مجاز به ارسال و دريافت پيام و يا فايل هايي مي باشيد كه متناسب با آن سيستم ارتباط جمعي بوده و مي بايست نهايت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشويد:

بد نام كردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهديد و تجاوز به حقوق عمومي سايت و ساير كاربران.
انتشار‌، ارسال، بارگذاري و يا توزيع هرگونه مطلب نامتناسب، بیحرمتي، تجاوز و تعدي، گفتار زشت و وقيح، تصاوير شرم آور و عناوين، نام و موارد نامشروع.
بارگذاري فايل ها يا مواردي كه به دور از عقل سليم بوده و يا با قوانين سايت مغايرت داشته باشد.
بارگذاري فايل هايي كه شامل ويروس بوده،‌ فايل هاي ناقص و خراب و يا هر فايل يا برنامه اي كه موجب بروز اختلال در عملكرد يك كامپيوتر ديگر گردد.
تبليغات يا پيشنهاد فروش و خريد هر چيز يا خدمات خاصي به منظور تجارت در سايت.
رهبري، هدايت و تشكيل گروه هاي هرمي در نظردهي ها، مسابقات و موارد مشابه.
توزيع فايل هايي كه قبلاً توسط يك كاربر ديگر در سايت قرار داده شده است به نام خود.
محدود كردن و يا محروم ساختن هر كاربري به استفاده از خدمات عمومي و سرويس هاي ارتباط جمعي سايت.
برداشتن و جمع آوري اطلاعات شخصي افراد بدون جلب رضايت آنها.

5)آئين نامه هاي قابل اجرا در مورد تجاوزات

اداره کل استاندارد استان بوشهر هيچ وظيفه اي در مورد نظارت بر سيستم هاي ارتباط جمعي را به عهده نمي گيرد. اگرچه، ما اين حق را براي خود محفوظ مي داريم تا بر روي فايل ها و مطالب ارسالي كاربران بازبيني داشته و موارد خلاف قوانين سايت را حذف نماييم. همچنين ما اين حق را براي خود محفوظ مي داريم كه در هر زمان و به هر دليلي دسترسي يك كاربر را به قسمت هاي مختلف سايت نظير سيستم هاي ارتباط جمعي محدود نموده و يا آن كاربر را حتي بدون ذكر علت از ليست اعضای سايت حذف نماييم.
اداره کل استاندارد استان بوشهر اين حق را براي خود قائل شده كه در هر زمان بتواند هر اطلاعاتي را كه در مورد قوانين قابل اجرا در سايت مي باشد را اعلام نمايد و يا متون انتشار يافته در سايت را ويرايش، ارسال را رد كرده و يا هر اطلاعات يا فايلي را در هر قسمت از وب سايت حذف نمايد.
همواره نهايت دقت را هنگام مطرح كردن اطلاعات شخصي خود، دوستان و يا بستگان در سيستم هاي ارتباط جمعي داشته باشيد.
برخي از اطلاعات و فايل هاي بارگذاري شده در سايت ممكن است به منظور استفاده محدود در اختيار شما قرار گذاشته شده باشد، در اينصورت شما موظف به رعايت اين حق بوده و نمي بايست از آن مورد خاص سوء استفاده نماييد.

6) اطلاعات و فايل هاي ارائه شده در وب سايت و يا ارسال ها شده در وب سايت ما

اداره کل استاندارد استان بوشهر هيچ ادعائي نسبت به تملك اطلاعات و فايل هايي كه توسط شما درون سايت قرار گرفته ندارد (شامل بازخورد ها، پيشنهادها، مطالب ارسالي، بارگذاري فايل و يا ثبت هرگونه اطلاعات در سايت ما). اگرچه شما با ارسال مطلب، بارگذاري فايل و ثبت نظر، آن را به ما هديه داده ايد.
اداره کل استاندارد استان بوشهر مجبور به پرداخت هيچ پاداش و يا هزينه اي در قبال ارسال هاي شما نيست. همچنين اداره کل استاندارد استان بوشهر هيچ الزامي نسبت به پذيرفتن اطلاعات ثبت شده شما نخواهد داشت و حتي اين اجازه را دارد تا در هر زماني مطالب ارسالي شما را حذف نمايد.
شما با ارسال مطالب، بارگذاري فايل، ثبت و يا ارائه نظر، كليه مسئوليت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهيد بود.

7)رفع مسئوليت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سايت ما ممكن است شامل خطاهاي گرافيكي و يا برنامه نويسي باشد. قابل ذكر است بصورت دوره اي تغييراتي به اين اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنين اداره کل استاندارد استان بوشهر و يا توليد كنندگان آن محصول ممكن است به منظور توسعه برنامه آن را ويرايش نمايند.

8) در دسترس بودن

تارنمای اداره کل استاندارد استان بوشهر مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی  از طریق "ارتباط با ما- سامانه رسیدگی به شکایات" را دارد. در این قسمت شما میتوانید، بصورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل استاندارد استان بوشهر بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

image_pdfimage_print