کوتاه از استاندارد :

درخشش فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل استاندارد استان بوشهر در عرصه ملی

از اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل استاندارد استان بوشهر، به عنوان برترین اداره در جهت توسعه، بهینه‌سازی و استفاده از سامانه‌ها و نرم‌افزارهای یکپارچه سازمان ملی استاندارد ایران، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان بوشهر؛ محمدرحیم بهره‌مند با اعلام این خبر گفت: ایجاد فضای الکترونیک یکی از مهمترین اهداف دولت است و در این راستا سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان یک سازمان حاکمیتی و فرابخشی در برقراری ارتباط الکترونیک یکپارچه بین بخش های مختلف سازمان و همچنین با سازمان‌های دیگر پیشرو است.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر، خدمتگزاری به ملت را از وظایف اصلی سازمان ملی استاندارد ایران برشمرد و افزود: یکی از راهکارهای خدمتگزاری عادلانه، توسعه فناوری اطلاعات است؛ چرا که از این طریق ارباب رجوع با حداقل زمان و هزینه و کاهش آسیب‌های احتمالی درخواست خود را ثبت و پیگیری خواهد کرد.

وی به برگزاری اولین سمینار آموزشی، مدیریتی و تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی استاندارد ایران اشاره کرد و اظهار داشت: در این سمینار، از عملکرد اداره فناوری اطاعات و ارتباطات استاندارد بوشهر به عنوان اداره پیشتاز در زمینه ثبت اطلاعات در سامانه‌ها، استفاده از نرم‌افزارهای مرتبط و ارائه بیشترین پیشنهادات در جهت بهینه‌سازی سامانه‌های یکپارچه سازمان ملی استاندارد، تقدیر شد.

image_pdfimage_print