کوتاه از استاندارد :

برگزاری دوره آموزشی “بهینه سازی مصرف انرژی در منازل و ساختمانها” +تصاویر

دوره آموزشی “بهینه سازی مصرف انرژی در منازل و ساختمانها” با حضور کارکنان و کارشناسان اداره کل استاندارد بوشهر و در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان بوشهر:افزایش روز افزون مصرف انرژی و محدودیت منابع انرژی از یک سو و مصرف بی رویه آن توسط جوامع مختلف از سوی دیگر علاوه بر آلودگی محیط زیست و هدر دادن سرمایه های ملی، زندگی آینده بشر را نیز با مخاطره روبرو می کند.

یکی از مهمترین ابزارهای بهینه سازی مصرف انرژی، فرهنگ سازی و افزایش سطح آگاهی های اقشار مختلف جامعه از طریق اجرای برنامه های آموزشی و آگاه سازی می باشد. آموزش و اطلاع رسانی مدیریت مصرف انرژی از طریق برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی و سمینارها، تهیه و توزیع نشریات و فیلم های آموزشی مدیریت مصرف انرژی،همکاری با مطبوعات عمومی و تخصصی و رسانه های عمومی شکل میگیرد در همین راستا دوره مذکور با رویکرد استاندارد سازی لوازم و تاسیسات منازل و آشنایی هرچه بیشتر با امر بهینه سازی مصرف انرژی سیستم های سرمایشی، روشنایی و یخچال و فریزرهای خانگی و مد نظر قرار دادن برچسب انرژی در هنگام خرید توسط حسین خاجوی کارشناس اداره استاندارد  برگزار شد.

 

image_pdfimage_print