کوتاه از استاندارد :

بهره‌مند: با همکاری مردم، استان را برای متخلفان عرصه استاندارد، ناامن می‌کنیم

مدیرکل استاندارد استان بوشهر خبر داد: با همياري مردم، استان بوشهر را برای متخلفان و سودجويان عرصه استاندارد نا امن خواهیم نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان بوشهر؛ محمدرحیم بهره‌مند در آیین معارفه سرپرست اداره مدیریت ارزیابی عملکرد، امور حقوقی و رسیدگی به شکایات این اداره کل، ضمن مهم قلمداد نمودن وظایف این اداره، افزود: با بررسی‌های صورت گرفته از بازرسی سطح بازار (طرح طاها) و بیشترین محصولات فاقد استاندارد یا با کیفیت پایین‌تر از حد استاندارد کشف شده را، تولیدات استان‌های دیگر به خصوص تولیدات زیر زمینی به خود اختصاص داده است، بنابراین برای صیانت بهتر از حقوق مردم استان و افزایش کیفیت و بهره‌وری در کلیه سطوح عملکرد اداره کل استاندارد استان، اداره مدیریت عملکرد، امور حقوقی و رسیدگی به شکایات برای اولین بار تشکیل گردیده است. 
محمدرحیم بهره‌مند افزود: امید است بتوانیم در راستای صیانت از حقوق مردم بیش از پیش اقدام و عمل نموده و با حضور خود در تمام عرصه‌های نظارتی، ترویجی و فرهنگ‌سازی، قصد داریم استان بوشهر را برای سودجویان و متخلفانی که قصد عرضه محصولات بی‌کیفیت و تقلبی خود را دارند، به استانی ناامن و غیرقابل نفوذ تبدیل کنیم.
در این آیین، محمد صفدران، به عنوان سرپرست اداره مدیریت ارزیابی عملکرد، امور حقوقی و پاسخگویی به شکایات منصوب گردید. وی سرپرستی اداره امور آموزش و ترویج استاندارد و مسئولیت طرح و برنامه را نیز در کارنامه فعالیت خود دارد.
image_pdfimage_print