کوتاه از استاندارد :

تقدیر استاندارد از فرمانده ناوچه تندر سپاه+تصاویر

جانشین فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور کارکنان و مسؤولان استاندارد استان، ضمن اشاره به نقش پررنگ مردم در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران، گفت: مردم ایران با انقلاب خود، در مقابل تمامی توطئه های دشمنان ایستاده و نقشه های استثماری آنان را نقش بر آب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان بوشهر؛ سرهنگ حمید خرمدل، اظهار داشت: کشور ما پیش از انقلاب، در بسیاری از زمینه ها در وضعیت مطلوبی نبود، اما اکنون شاهد خودکفایی در بسیاری از زمینه های علمی، اقتصادی و… در سطح کشور هستیم.

وی ادامه داد: حدود ۴۰ سال پیش، هیچ دانشگاهی در استان بوشهر وجود نداشت، اما اکنون شاهد تحصیل بیش از ۷۰ هزار دانشجو در سطح این استان هستیم که خود نشانه ای از این خودکفایی است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر با اشاره به دستگیری تفنگداران آمریکایی توسط دریابان سپاه، گفت: کشور ما در زمینه نظامی به جایی رسید که توانست با کمترین امکانات، ناو مجهز آمریکایی را با ۱۰ سرنشین، دستگیر کند و تا جایی پیش رفت که آمریکایی‌ها را به عذرخواهی واداشت.

وی افزود: دشمنان این انقلاب همواره در تلاشند تا از طریق جنگ، فتنه و تحریم، به این کشور فشار وارد آوردند، اما مردم ما همچنان در مقابل این دسیسه‌ها استقامت خواهند داشت.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر نیز در این نشست، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، ضمن اشاره بر لزوم ارتقای کیفیت تولیدات داخلی، گفت: اثرگذاری تبلیغات منفی، ده‌ها برابر تبلیغات مثبت است؛ از این رو باید با ارتقای سطح کیفیت محصولات تولیدی، در راستای بهبود کیفیت تولیدات داخلی اقدام کرد.

وی نقش خدمات و فداکاری‌های نیروهای سلحشور نظامی در مرزها به ویژه آب‌های خلیج فارس را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: آسایش و آرامش کنونی ما، مرهون تلاش‌های این افراد است.

گفتنی است در این آیین، پس از شرح ماجرای دستگیری تفنگداران دریایی امریکا در دی ماه سال گذشته، از زبان فرمانده ناوچه تندر سپاه، از زحمات وی در این عملیات، تقدیر شد.

image_pdfimage_print