کوتاه از استاندارد :

اولین جشنواره دانش آموزی استانی استاندارد برگزار شد+تصاویر

اولین جشنواره دانش آموزی استانی استاندارد، برگزار و از نفرات برگزیده این جشنواره تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان بوشهر، این جشنواره در چهار قالب نقاشی، کاریکاتور، مقاله نویسی و انیمیشن، از ابتدای مهرماه شروع و طی ویژه برنامه ای، با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به کار خود پایان داد.

طی این جشنواره، ۳۸۸ اثر با موضوع استاندارد، ارسال و در نهایت ۲۲ اثر به عنوان اثرات برگزیده، انتخاب و از نفرات برتر تقدیر شد.

فرماندار کنگان در این مراسم ضمن برجسته خواندن نقش استاندارد در زندگی مردم، گفت: ترویج فرهنگ استاندارد از جمله ضرورت های هر جامعه محسوب می شود، از این رو باید توجه بیشتری به این مقوله داشت.

فتح اله نوروزی خاطر نشان کرد: نقش استاندارد در ارتقای کیفیت زندگی، انکار ناپذیر است، لذا با آموزش آن به فرزندانمان، آنها را برای ساختن جامعه ای استاندارد آماده کنیم.

نماینده مردم دیر، جم، کنگان و عسلویه در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از برگزاری این مراسم، عنوان داشت: آشنایی دانش آموزان با استاندارد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سکینه الماسی افزود: نمایش این اثرات ارزشمند، نشاندهنده استعداد بالای دانش آموزان کنگانی در زمینه های فرهنگی و هنری است.

وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان، سرمایه های ارزشمند جامعه اند، پس با سرمایه گذاری روی این قشر از جامعه می توان گامی اساسی در سازندگی جامعه برداشت.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر نیز هدف از برگزاری این جشنواره راآشنایی دانش آموزان و آینده سازان جامعه با مقوله استاندارد دانست و ادامه داد: امید است با همراهی دانش آموزان، کیفیت تولید کالاهای داخلی را به جایی برسانیم که با افتخار بگوئیم، کالای استاندارد ایرانی می خرم.

محمدرحیم بهره مند ضمن فراخواندن کودکان و نوجوانان به همکاری با استاندارد در قالب سفیران استاندارد، اذعان داشت: آسانسورها، شهرهای بازی، لوازم برقی، مواد غذایی و .. ، همگی مشمول استاندارد هستند، لذا اهتمام به استاندارد، بسیار حائز اهمیت می باشد.

رئیس استاندارد کنگان نیز گفت: جشنواره دانش آموزی استاندارد، برای اولین بار در سطح استان برگزار و با استقبال پرشور جامعه آموزشی رو به رو شد.

مصطفی رامشی ادامه داد: ۲۲ مهرماه، مصادف با روز جهانی استاندارد، از بین ۳۸۸ اثر ارسالی، ۲۲ اثر برگزیده که امروز از آنان تقدیر می شود.

مدیر آموزش و پرورش کنگان نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری دوجانبه استاندارد با این نهاد، گفت: استاندارد، امری تبلیغاتی نبوده، بلکه یک مقوله حیاتی است که با جان مردم سر و کار دارد.

شاکر محیسن ادامه داد: بی توجهی به استاندارد موجب از دست دادن مشتریان و کاهش درآمد جامعه می شود.

image_pdfimage_print